Po wielu perturbacjach związanych z pandemią koronawirusa w końcu będzie możliwe rozegranie meczu o Superpuchar Polski. W Warszawie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 o to trofeum zagrają Legia Warszawa i Cracovia. 

Pierwotnie mecz ten planowany był na 9 sierpnia, jednak w związku z zakażeniem się koronawirusem członka sztabu Legii w trosce o rozpoczęcie ligi i dokończenie przygody Legii w europejskich pucharach postanowiono przełożyć ten mecz na 9 października. 

O ile samo przełożenie meczu wydaje się dobrym rozwiązaniem, tak w świetle zmian na stanowisku trenera Legii zostało ustalenie nowego terminu okazało się średnim pomysłem. Czesław Michniewicz, bo o nim mowa teoretycznie musiałby bowiem poprowadzić dwa zespoły w ciągu 5 godzin, ponieważ najpierw rozgrywał będzie mecz eliminacji młodzieżowego EURO w Serbii, a po nim jest Superpuchar Polski. Oczywiście jednak trener Michniewicz wystawił asystenta do prowadzenia Legii na ten mecz. Cracovia z kolei przystępuje do meczu bez większych perturbacji z wyjątkiem swojego miejsca w ligowej tabeli.

Rzecz jasna relację z tego meczu usłyszycie na naszych antenach. Od 20:15 w kanale 1 przywita Was Maciej Piotrowski.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.