Stało się nieuniknione. Maciej Stolarczyk został zwolniony z posady trenera Wisły Kraków. Klub znalazł za niego szybko zastępstwo i nowym szkoleniowcem Białej Gwiazdy zostanie Artur Skowronek. 

Wszyscy się chyba tego spodziewali. Po bardzo nieudanych pierwszych miesiącach sezonu Maciej Stolarczyk został zwolniony z posady trenera Wisły Kraków. Tragiczna forma, a do tego problemy finansowe przyczyniły się do beznadziejnych wyników, przez które klub zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w Ekstraklasie. Trener mimo kredytu zaufaniu, którym obdarzył go zarząd Białej Gwiazdy nie zdołał wyprowadzić drużyny na prostą. Wiarę działacze pokładają natomiast w Arturze Skowronku, który jeszcze niedawno prowadził pierwszoligową Stal Mielec

Słaba forma nie jest jedynym problemem krakowskiej Wisły. Biała Gwiazda od dawna zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi, a ryzyko, że  nie dostanie licencji na grę w przyszłym sezonie Ekstraklasy spędza sen z powiek działaczy drużyny. O tym, że źle się działo i wciąż dzieje w szeregach klubu świadczyć może to, że we wrześniu doszło do zatrzymania Marzeny S., byłej prezes ekipy z Krakowa. Aresztowano ją z powodu dopuszczonych się oszustw oraz defraudacji pieniędzy z budżetu klubu. 

Zobacz również: Robert Lewandowski wybrał piłkarza, z którym chciałby zagrać w jednej drużynie

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Wyznawca piłki nożnej od dziewiątego roku życia. Fanatyk FC Barcelony, ligi hiszpańskiej oraz reprezentacyjnych rozgrywek.