Jak zwykle w sobotę mamy do czynienia z natłokiem meczów PKO Ekstraklasy. Nie inaczej będzie również i dziś. 

Jako pierwsi na plac gry wyjdą dziś piłkarze Cracovii i Stali Mielec. Będą to swego rodzaju derby południowo – wschodniej Polski. Cracovia stanie przed dużą szansą na to, by wyjść z punktami na plus, natomiast Stal będzie chciała wrócić do gry z meczu z Wisłą Płock. 

Od 17:30 w Poznaniu beniaminek – Warta podejmie medalistę ligi z poprzedniego sezonu, czyli Piasta Gliwice. Podopieczni Fornalika słabo zaczęli nowy sezon, ponieważ nie zdobyli jeszcze żadnego punktu, ale ich rywale również tego nie osiągnęli. Będzie to mecz, który w końcu pozwoli komuś osiągnąć jakąś zdobycz punktową. 

Wreszcie w hicie dnia wicelider z Wrocławia zagra z Lechem Poznań, który w ostatnich dniach bardzo aktywnie działa na rynku transferowym. Czy te wszystkie ruchy kadrowe pomogą Lechowi zaistnieć jeszcze mocniej w ligowej tabeli? 

15:00 Cracovia – Stal Mielec, kanał 1, Bartłomiej Płonka 

17:30 Warta Poznań – Piast Gliwice, kanał 1, Wojciech Anyszek 

20:00 Śląsk Wrocław – Lech Poznań, kanał 1, Maciej Piotrowski 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.