Serbskie media informują o zaawansowanych negocjacjach między Lechem Poznań, a Djordje Crnomarkovicem. Obrońca FK Radnicki był priorytetem transferowym Partizana Belgrad, ale oferta poznaniaków była bardziej przekonująca.

Poprzedni sezon był najlepszym w karierze 25-latka. Zagrał on aż w 39 meczach we wszystkich rozgrywkach, a jego zespół został wicemistrzem Serbii. Odchodząc do Poznania odpuściłby więc europejskie puchary. Nie zawsze wiodło mu się równie dobrze. Sezon 2016/2017 spędził w Olimpji Lubjana, w której nie zagrał ani jednego spotkania.

Lech pilnie potrzebuje obrońców, ponieważ jedynym doświadczonym obrońcą w kadrze jest Thomas Rogne, który dopiero dochodzi do siebie po kontuzji. We wczorajszym sparingu z Widzewem Łódź na środku obrony “Kolejorza” zagrali Tomasz Dejewski, który został sprowadzony, aby wzmocnić drugą drużynę oraz nominalny defensywny pomocnik Mateusz Skrzypczak.

Po fiasku negocjacji z Patrizio Stronattim oraz Vaclavem Jamelką, władze Lecha muszą się spieszyć, ponieważ do rozpoczęcia ligi pozostał już tylko miesiąc, a obrona wygląda fatalnie. Dołączenie Crnomarkovicia do “Kolejorza” z pewnością znacząco podniosłoby jej poziom. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Serb jutro przejdzie testy medyczne.

fot. NK Lubljana

UDOSTĘPNIJ