Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Raków Częstochowa podejmie na własnym boisku Zagłębie Lubin. Oba zespoły w poprzednim sezonie zażarcie walczyły o miejsce w górnej ósemce, niestety nie wszystko poszło po ich myśli i skończyło się na grze w grupie spadkowej obu drużyn. Zagłębie w obecnym sezonie oczekuje znacznie więcej. Raków z Papszunem na ławce, nie straci nic ze swojej zadziorności. Obejrzymy niesamowicie interesujące widowisko!

Poniedziałkowy mecz rozpocznie się o 18:00. Piłkarze z Częstochowy podejmą u siebie niepokonanych Lubinian. Mecz zapowiada się na laurkę Ekstraklasy. Bezbramkowy remis nie ma racji bytu, oczywiście patrząc statystycznie. Piłka jest nieprzewidywalna i wszystko może się zdarzyć.

W 6 ostatnich meczach z Rakowem Częstochowa w Ekstraklasie, KGHM Zagłębie Lubin zawsze strzelało gole, a w meczach między nimi gospodarze zawsze strzelali gole! Bezpośrednie mecze w poprzednim sezonie prezentują się bardzo wyrównanie. Jeden remis i po jednym zwycięstwie każdej ze stron.

Nieobecnych nie będzie zbyt wielu. W Rakowie nie zagra Szczepański. Zagłębie zostało osłabione nieobecnością Damiana Oko oraz Dawida Pakulskiego.

Ciekawostką jest fakt, że podopieczni Papszuna to jedyny zespół bez spalonego w tym sezonie. Lubinianie też są dość oryginalni – wszystkie swoje gole strzelili po 80. minucie! Oba zespoły mogą poszczycić się mianem zespołów, w meczach których padło najwięcej goli w poprzednim sezonie PKO BP Ekstraklasy.

Możemy być świadkami naprawdę dobrego meczu i warto zasiąść przy spotkaniu. Relację z meczu będzie można odsłuchać na Kanale pierwszym RadiaGOL już o 18:00!

Kamil Kuprianowicz

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.