Już dziś początek 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Oto, co przed nami w piątkowy wieczór! 

O godzinie 18:00 na boisko wyjdą zawodnicy Jagiellonii z Miedzią Legnica. Obie drużyny nie rozpoczęły trwającego sezonu zbyt dobrze. Jaga w dotychczas rozegranych pięciu starciach zdobyła zaledwie cztery punkty. Jeszcze gorzej na początku tej kampanii radzi sobie ekipa Miedzi Legnica, która w czterech spotkaniach wywalczyła zaledwie punkt. Rywalizację, która otworzy 6. kolejkę PKO BP Ekstraklasy prosto ze stadionu skomentuje Kamil Aleksandrowicz. 

W drugim piątkowym starciu Legia Warszawa zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Wojskowi wygrali dwa ostatnie spotkania, a łącznie w tym sezonie w pięciu ligowych potyczkach uzbierali już dziesięć punktów. Nieco gorzej jak dotąd w tym sezonie radzą sobie Górnicy, którzy w ciągu czterech kolejek odnotowali dwa zwycięstwa i dwie porażki. W ubiegłym sezonie w dwóch bezpośrednich starciach między tymi drużynami padło łącznie trzynaście bramek. W rywalizacji rozegranej w Zabrzu zwycięstwo 3:2 odniósł Górnik, zaś w Warszawie górą byli Legioniści (5:3). Jak będzie tym razem? Pierwszy gwizdek w tym meczu zaplanowany jest na godzinę 20:30. Relację z tego spotkania w kanale 1 prosto ze stadionu poprowadzi Jan Micygiewicz.

JL

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.