Legia Warszawa pokonała rosyjski FK Krasnodar 2:1 w meczu towarzyskim, który odbył się w Dubaju. Dla wojskowych bramki zdobyli Josue i Mateusz Wieteska.

Od początku meczu przeważał piąty zespół ligi rosyjskiej. W 12. minucie podopieczni Daniela Farke objęli prowadzenie, gdy Wanderson trafił do pustej bramki. Tuż po przerwie wyrównał Josue, asystował mu nowy zawodnik Legii Patryk Sokołowski. Druga połowa należała do legionistów, którzy potwierdzili swoją przewagę w 83. minucie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił Mateusz Wieteska.

To drugie zwycięstwo Legii Warszawa podczas przedsezonowego obozu w Dubaju. Wcześniej pokonali Botev Plovdiv 2:0. Ostatni sparing rozegrają w czwartek 20 stycznia o 13:00 czasu polskiego. Rywalem będzie Riga FC. Do ligowej rywalizacji wojskowi wrócą 4 lutego, gdy zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.