Lechia Gdańsk oraz Milos Krasić zdecydowali się na rozwiązanie kontraktu, który łączył obie strony. 

Lechia Gdańsk za pomocą swojej strony internetowej poinformowała kibiców o rozwiązaniu kontraktu z serbskim zawodnikiem.

34-letni Milos Krasić był zawodnikiem Gdańskiego klubu od sierpnia 2015 roku. Do obecnego lidera Ekstraklasy przeniósł się z tureckiego Fenerbahce za sumę zbliżoną do 500 tysięcy euro.

Barwy Polskiej drużyny reprezentował w 88 meczach. Zdołał w nich zdobyć 7 bramek oraz 15 razy wykonał ostatnie podanie asystując kolegom. W tym sezonie nie wystąpił w żadnym meczu.

Krasić był jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Ekstraklasie. W najlepszym okresie swojej kariery biegał między innymi po boiskach Serie A czy Ligue 1. Na przestrzeni lat grał w Vojvodinie, CSKA Moskwa, Juventusie, Fenerbahce i Bastii.

Kibice Lechii z pewnością będą dobrze wspominać swojego byłego zawodnika. Jego genialne asysty nie raz rozgrzewały stadion w Gdańsku. Pod koniec ubiegłego sezonu Krasić był bardzo ważnym ogniwem drużyny, oraz jej kapitanem.

Rozwiązanie kontraktu było skutkiem procesu odmładzania składu. 34-letni Krasić nie pasował do koncepcji trenera Stokowca. Obie strony uznały, że najlepiej wyjdą na rozwiązaniu łączącej ich umowy. Nie wiadomo jeszcze jaka będzie przyszłość Serba.

ŹRÓDŁOLechia.pl
FOT.Lechia.pl
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.