Po niemal pięciu latach do Lubina powraca Jarosław Jach. 28-letni obrońca z klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.  Jach będzie mógł trenować z zespołem od 1 lipca gdy wygaśnie umowa z Crystal Palace.

W ostatnim sezonie Jach nie mógł liczyć na regularną grę w Crystal Palace. Dla angielskiej ekipy nawet nie rozegrał ani jednego spotkania, tak samo było w drużynie rezerw. Cała angielską przygodę można uznać za kompletnie nieudaną. Dwukrotny reprezentant Polski najczęściej grywał na wypożyczeniach np. w Rakowie Częstochowa czy w Sheriffie Tyraspol.

Cieszę się, że wracam do miejsca, w którym ukształtowałem się jako piłkarz. Jestem zadowolony z tego, że w końcu podpisuję wieloletni kontrakt. Chcę się ustabilizować, wrócić do bardzo dobrej dyspozycji i walczyć o najwyższe cele z drużyną. Towarzyszą mi same pozytywne emocje i jestem naładowany pozytywną energią. Myślę, że zarówno mnie, jak i całą drużynę czeka ciekawy sezon  powiedział Jach dla oficjalnej strony Zagłębia Lubin.

W Lubinie ostatnio bardzo sporo się dzieje. Już w tym okienku transferowym Zagłębie Lubin podpisało  kontrakty z Damjanem Boharem, Marko Poletanoviciem, Tomaszem Makowskim, Arkadiuszem Woźniakiem i Szymonem Kobusińskim. A wychodzi na to, że jeszcze nie jest to koniec ruchów transferowych w zespole prowadzonej przez Piotra Stokowca.

Autor: Miłosz Sojka

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.