Polak podpisał właśnie kontrakt z tureckim Gençlerbirliği SK. Przez kilka dni pozostawał bezrobotny, po tym jak nie przedłużył kontraktu z Wisłą Płock.

         4 lata temu Dominik Furman przeszedł z francuskiej Toulouse do ekipy Nafciarzy. Wydawało się, że jest to tylko przystanek w karierze dla byłego zawodnika warszawskiej Legii. Tymczasem 3-krotny reprezentant Polski zadomowił się w drużynie z Płocka. Wystąpił tam w 171 spotkaniach, przy czym zdobył 20 bramek.

         Z końcem tego sezonu Furman zdecydował, że nie przedłuży umowy z Wisłą Płock i przez kilka dni pozostawał bez klubu. 28-latek nie narzekał jednak na brak ofert. Po piłkarza zgłosiła się 12 drużyna z ubiegłego sezonu ligi tureckiej, Gençlerbirliği SK. Tureccy kibice, mają nadzieję, że pozyskanie Polaka pomoże im odnieść sukcesy w następnych rozgrywkach.

 

Autor: Adam Stelmaszczyk

 

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Miłośnik piłki, zwłaszcza tej we Włoskim wydaniu. Redaktor również na portalu SerieAPolonia.pl. Poza piłką nożną zafascynowany literaturą grozy, w szczególności twórczością Stephena Kinga oraz H.P. Lovercrafta.