Decydując się na zrobienie tatuażu marzymy o tym, aby nasza „dziara” wyróżniała się niebanalnym wzorem oraz najwyższą jakością wykonania. Mocne kolory, wyraźne kontury i realistyczny obraz przyciągną uwagę nie tylko naszych znajomych, ale również przypadkowych przechodniów. Wszystkie wyżej wymienione życzenia jest w stanie spełnić profesjonalny salon tatuażu. Podpowiadamy, jak w kilku prostych krokach rozpoznać prawdziwych artystów! 

Tatuaż to bezpieczna przyjemność. Pod warunkiem, że wykonuje go profesjonalista

Zawsze stawiaj bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Tak, jak robią to profesjonalne studia tatuażu. Zatrudnieni w nich specjaliści przykładają szczególną uwagę do dbania o kwestie bezpieczeństwa swoich klientów. Doświadczonego i w pełni świadomego tatuażystę rozpoznamy przede wszystkim po jego salonie oraz narzędziach, jakimi wykonuje codzienne obowiązki. Profesjonalne studio tatuażu na swoim wyposażeniu powinno posiadać autoklaw, czyli zbiornik służący do dezynfekcji sprzętu. Warto zwrócić uwagę także na igły oraz rękawiczki. W obu przypadkach muszą być one jednorazowe, a kolejnym czynnikiem przemawiającym za wyborem salonu będzie dbanie o jałowość miejsca pracy. Przykładem takiego miejsca jest prestiżowy salon Juniorink. Należy pamiętać, że nowoczesne wyposażenie studia i fachowe podejście ekipy to nie wszystko. W trosce o zdrowie jeszcze przed zgłoszeniem się do studia tatuażu, zaleca udać się na dokładne badania krwi. Wówczas dowiemy się, czy nasz organizm jest w stanie samodzielnie walczyć z raną powstałą w wyniku tatuowania.

Niekończące się kolejki? Spokojnie. To właśnie charakteryzuje dobry salon tatuażu!

Doświadczony tatuator, który cechuje się ogromnym profesjonalizmem i jeszcze większą kreatywnością to „towar deficytowy” na polskim rynku tatuaży. Umówienie się na wizytę na cito do takiej osoby jest praktycznie niewykonalne, a utytułowana kadra to najlepsza wizytówka każdego studia tatuażu. Najlepsi polscy artyści mogą pochwalić się grafikiem wypełnionym nawet na kilkanaście następnych miesięcy. Zabieg wykonany przez tego typu specjalistę z pewnością nie będzie należał do najtańszych. Profesjonalny salon tatuażu nie zaoferuje nam  najtańszej modyfikacji ciała, ale możemy być pewni, że poziom świadczonych usług będzie stał na najwyższym poziomie. To właśnie najbardziej oblegani artyści wykonują zapierające dech w piersiach tatuaże, które są marzeniem niejednej osoby zafascynowanej kreatywnymi tatuażami.

FOT.Materiały Zewnętrzne
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.