Wybór rodziców chrzestnych dla swojego dziecka to poważna i nieprzypadkowa decyzja. Odpowiedzialność, jaka łączy się z byciem tą wyjątkową osobą jest bowiem bardzo duża. Jednak obok duchowych obowiązków związanych z funkcją rodzica chrzestnego, istotny jest też prezent, wręczany na pamiątkę Chrztu Świętego. Co wybrać, żeby dziecko zyskało wyjątkowy upominek na wiele lat?

Barwne, funkcjonalne i personalizowane prezenty na chrzciny

Wybierając prezent na Chrzest należy kierować się tym, aby był on estetycznie wykonany, wytrzymały i stworzony z myślą o chrzczonym dziecku. Nie warto kupować pamiątek pozbawionych charakteru, takich jak gryzaczki albo pluszaki – takie rzeczy można podarować maluszkowi przy okazji zwykłych odwiedzin. Prezenty na chrzciny powinny być czymś więcej, niż zwyczajnymi upominkami. Najlepiej, gdy są to produkty personalizowane, a więc wzbogacone grawerowaną dedykacją. Wówczas stają się one oryginalnymi pamiątkami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prezenty te pełniły wyłącznie rolę ozdobną. Lecz jeszcze ciekawsze są podarunki funkcjonalne. Komplet sztućców dziecięcych z postaciami z bajek jest przykładem prezentu o wymiarze praktycznym. Zestaw ten zamknięty jest w drewnianej szkatułce, pokrytej pięknym zdobieniem z imieniem chrzczonego dziecka oraz datą Chrztu Świętego. Będzie on wyjątkowym podarkiem, który posłuży maluszkowi przez długi czas i pomoże mu w nauce samodzielnego jedzenia sztućcami.

Równie ciekawą propozycją upominku, jaki wypada wręczyć jako rodzic chrzestny, jest album na zdjęcia. Oczywiście nie byle jaki – mowa o albumie na zamówienie, takim, jak projekt ze sklepu internetowego MURRANO. Na okładce przygotowano ramkę na zdjęcie dziecka, a tuż pod nim miejsce na dedykację. Grawerowanie techniką laserową pozwala otrzymać trwałą personalizację, która zachowa idealny wygląd przez wiele lat. Co więcej, tego rodzaju prezent na chrzciny jest nawiązaniem do tradycji, związanej z wywoływaniem zdjęć i przechowywaniem ich w eleganckiej, pamiątkowej księdze.

Bajkowy prezent na chrzciny dla dziewczynki i dla chłopca

Wśród upominków, które rodzice chrzestni z powodzeniem mogą wręczać na pamiątkę Chrztu Świętego, znalazły się również księgi bajek. Wybrane rozważnie, będą pięknie wydanymi zbiorami baśni, wzbogaconych o ilustracje, pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Sklep MURRANO ma w tym zakresie sporo do zaoferowania: w kolekcji obejmującej prezenty na Chrzciny znalazły się personalizowane księgi baśni dla chłopów i dziewczynek. Prezent w formie oryginalnej książki, która na okładce posiada imię chrzczonego dziecka, będzie cudowną pamiątką na całe dzieciństwo, a może nawet dłużej. Te oraz inne prezenty, stworzone z myślą o wręczeniu ich z okazji Chrztu, czekają na Ciebie w asortymencie Murrano. Jeśli przed Tobą ważne zadanie, jakim jest rola Rodzica Chrzestnego, przygotuj się odpowiednio, by nie zawieść maluszka w tym szczególnym dniu. W wolnej chwili zajrzyj na stronę sklepu i przekonaj się o tym, że wybór upominku dla dziecka nie musi być trudny!

FOT.Materiały Zewnętrzne
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.