Liga Polska Manager ’95 – pierwszy, kultowy polski manager piłkarski został reaktywowany i udostępniony do pobrania!

Autor gry, Rafał Cymerman przygotował dedykowaną stronę www.ligapolska95.pl, na której udostępnił oryginalną wersję z roku 1995. Gotowa do pobrania, całkowicie darmowa i pełna wersja gry oczekuje na fanów rozrywki w stylu retro.

W latach ’90 był to prawdziwy przebój rynkowy. LPM95 to pierwsza rodzima produkcja, która pozwalała na prowadzenie piłkarskiej drużyny z polskiej ekstraklasy. Gra zawiera oryginalne składy z tamtych lat, wraz z precyzyjnie przygotowanymi parametrami zawodników wiernie oddającymi rzeczywiste umiejętności.

LPM95 posiadała wiele, jak na lata ’90, nowatorskich rozwiązań technicznych, np. animowane akcje czy rozbudowany model symulacji rozgrywki.

Gra jest dostępna wraz z instrukcją uruchomienia na komputery z Windows, a także na urządzenia mobilne Android. Na stronie zamieszczono również praktyczny poradnik skutecznego trenera, a także ciekawe materiały archiwalne: recenzje z czasopism branżowych i wywiad z autorem z roku 1995.

Zachęcamy do pobrania produkcji i spróbowania swoich sił w LPM95! Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno fani piłki nożnej, jak i miłośnicy rozrywki w stylu retro.

fot. ligapolska95.pl

UDOSTĘPNIJ
Piotr Przybyłowski
Miłośnik hiszpańskiego futbolu, ale nie pogardzi nawet Ekstraklasą.