Zmiany nadeszły na dobre, polskie prawo znowelizowało ustawę o zakładach bukmacherskich, przez co każdy powinien mieć pewność, że wybierze zgodnie z prawem. Legalny bukmacher, to dobry bukmacher. Dlaczego?

Bukmacherów w naszym kraju jest już wielu, i co parę miesięcy nowa firma otrzymuję koncesję. O ile doświadczeni gracze wiedzą u kogo grać i który jest godnym zaufania partnerem, o tyle nowi, zwłaszcza młodsi zawodnicy mogą pogubić się od natłoku informacji. Z pomocą przybywają wszechobecnie znane rankingi bukmacherów, które od samego początku wskazują dlaczego warto wybrać jednego. Powód zawsze jest ten sam – liczy się legalny bukmacher. Co to znaczy? A chociażby to, że każdy z graczy ma pewność, że firma nie zniknie z rynku w przeciągu dwóch dni od zawarcia zakładu i że gracz nie straci pieniędzy. Legalny bukmacher nie będzie posiadał tylko „jakiegoś” kapitału. Taka firma musi spełnić masę kryteriów zanim zostanie dopuszczona do ruchu. Wystarczy wspomnieć, że zgodnie z ustawą, „bukmacherką” mogą się legalnie zajmować wyłącznie spółki o kapitale zakładowym wynoszącym minimum dwa miliony złotych. Dodatkowo każda spółka bukmacherska ma obowiązek przedstawienia zabezpieczenia majątkowego w kwocie 480 tysięcy złotych (dla stron internetowych) oraz 40 tysięcy złotych dla punktów stacjonarnych (od 1 do 3 punktów).

Przy spełnieniu takich wymagań, każdy nowy gracz będzie miał pewność, że bukmacher, u którego zakłada konto będzie na pewno tym, który go nie oszuka i warto u niego grać. Legalny bukmacher to przede wszystkim pewność za swoje pieniądze i pewność, że firma spełnia wszystkie wymogi związane ze swoją działalnością. Nie ma mowy o oszustwie podatkowym, nie ma mowy o niewypłacalności. A przede wszystkim. Jest mowa o tym, że polskie firmy mają przewagę. Bo od lat wiadomo, że to co polskie, jest po prostu dobre. Każdy kto będzie chciał zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, może w prosty sposób odszukać listę polskich bukmacherów a wtedy będzie już na sto procent pewny, że nie popełni błędu. Legalny bukmacher to gwarancja stabilności, spokoju i pewności siebie. Tu nie ma miejsca na błąd. Co ważniejsze, najlepszych bukmacherów wybierają użytkownicy w głosowaniach, w których i Ty możesz wziąć udział.

Źródła:
http://ranking-bukmacherow.pl
https://najlepsibukmacherzy.pl/ranking-legalnych-bukmacherow/

FOT.Freepik.com
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.