Bukmacherka jest branżą bardzo konkurencyjną. Poszczególne zakłady bukmacherskie prowadzą zaciętą walkę o nowych klientów. Ustawa hazardowa bardzo konkretnie określa, w jaki sposób bukmacher może reklamować swoją działalność. Te obostrzenia powodują, że wszelkie działania reklamowe muszą być solidnie przemyślane i zaplanowane. Jednym z nich jest oferowanie ciekawych bonusów promocyjnych dla graczy.

Freebet – co to jest?

Wśród różnego rodzaju bonusów bukmacherskich Waszą uwagę powinien zwrócić freebet, inaczej nazywany darmowym zakładem lub bonusem bez depozytu. Najczęściej występuje w formie bonusu powitalnego, który gracz może odebrać podczas rejestrowania nowego konta w zakładzie bukmacherskim. Gracze, którzy mają konto u danego buka, mogą jedynie liczyć na specjalne promocje z okazji ważnych wydarzeń sportowych.

Który freebet jest najlepszy?

Różnice między freebetami są niewielkie, dlatego redakcja www.bukmacher-legalny.pl przygotowała krótkie zestawienie najlepszych ofert bukmacherów. Na pewno najkorzystniejsze freebety to takie, które nie wymagają złożenia przez gracza depozytu.

Najlepsze freebety – porównanie ofert różnych bukmacherów

Totolotek

Najstarszy bukmacher na rynku Totolotek oferuje freebet o wartości 25 zł, który odbierzesz podczas rejestracji konta. W tym wypadku nie jest wymagana żadna wpłata. Wystarczy wpisać kod bonusowy w odpowiednim miejscu podczas pełnej rejestracji konta gracza.

Totalbet

Bukmacher Totalbet oferuje bonus do odebrania z kodem promocyjnym od www.bukmacher-legalny.pl. Bonus jest dość złożony, a jego łączna wartość może wynieść aż 50 zł. W skład wchodzi 5 zł piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę, co równa się ośmiu darmowym zakładom, którymi wystarczy obrócić, aby pieniądze były nasze. Na stronie bukmachera jest wyjaśnione, w jaki sposób możemy otrzymać drugie 20 zł.

eWinner

eWinner jako oficjalny partner żużlowej PGE Ekstraligi, oferuje 25 zł freebetu do wykorzystania na żużel. Do odebrania freebetu wystarzy zagrać zakładem AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej, z minimalnym kursem łącznym o wysokości 2.50. Freebet będzie miał wysokość 100% stawki zakładu. Promocja obowiązuje tylko w weekendy, czyli od piątku do niedzieli.

STS

Freebet od STS można otrzymać za pomocą specjalnego kodu promocyjnego, który należy podać podczas rejestrowania konta u tego bukmachera. Wówczas gracz otrzyma 25 zł, które będzie musiał obrócić trzykrotnie po kursie 1,91.

Fortuna

Również bukmacher Fortuna rozdaje freebet podczas rejestracji konta. Aby otrzymać 20 zł na darmowy zakład, należy wpisać specjalny kod promo w wyznaczonym miejscu. W ramach promocji gracz otrzyma następnie 2800 punktów w Fortuna Klub Plus, które będą mogły zostać wymienione na freebet o wartości 20 zł.

Forbet

Ten bukmacher oferuje freebet tylko tym graczom, którzy znają specjalny kod promocyjny. Poprzez podanie kodu w momencie rejestracji można otrzymać 20 zł na darmowy zakład bez ryzyka. Ale uwaga, bonus przysługuje tylko jubilatom, a więc można go odebrać jedynie w dniu urodzin.

Zalety freebet

Darmowe zakłady, freebety, czy zakłady bez ryzyka dają graczom wiele korzyści, spośród ich zalet można wymienić przede wszystkim:
brak ryzyka utraty prywatnych środków gracza – korzystając z freebetu, nie ryzykujemy swoimi pieniędzmi. Gramy za kwotę otrzymaną od bukmachera, popularność wśród ofert bukmacherów – jest to niewątpliwa zachęta, w szczególności dla nowych graczy, dlatego większość bukmacherów ma freebety w swojej ofercie, wysokość darmowego freebetu – często zdarzają się oferty specjalne na wybrane wydarzenia sportowe, kiedy to wartość poszczególnych zakładów bez ryzyka jest naprawdę wysoka.

Freebet – podsumowanie

Kiedy jesteś początkującym graczem w zakładach bukmacherskich, freebet daje Ci szansę na postawienie pierwszego zakładu bez jakiegokolwiek ryzyka. Dzięki niemu możesz spróbować swoich sił w bukmacherce. Warto korzystać z różnego rodzaju ofert przygotowywanych przez bukmacherów, a w szczególności z zakładów bez ryzyka.

Artykuł powstał we współpracy z redakcją portalu bukmacher-legalny.pl.

FOT.Archiwum / Materiały Zewnętrzne
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.