Na początek drugiej fazy Pucharu Europy FIBA Legia Warszawa przegrała 70:72 z rosyjską Parmą Perm. To była pierwsza porażka warszawskich koszykarzy w tej edycji turnieju.

Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli goście wygrywając pierwszą kwartę aż 33:12. W kolejnej kwarcie sytuacja na parkiecie się wyrównała. Drugą część koszykarze z Permu również wygrali, ale tylko 19:17. Wtedy, gospodarze otrząsnęli się i kolejna kwarta już należała do nich. Zwyciężyli 22:10, co było impulsem do rozpoczęcia pogoni za koszykarzami z Rosji. Straty udało się nadrobić, Legia nawet prowadziła, jednak tuż przed końcem goście przechylili szalę na swoją korzyść wygrywając 72:70. Kolejny mecz w Pucharze Europy FIBA Legia rozegra 15 grudnia. Na wyjeździe zmierzy się z austriackim Leiden.