Rusza sezon 2017 Formuły 1 na antenach RadioGol.pl!

0

Przed nami fascynujących osiem miesięcy nowego sezonu Formuły 1. Zespoły i kierowców czeka sporo zmian, a o tym jak sobie z nimi poradzą będziemy relacjonować od 24 marca na antenie RadioGol.pl.

W Formule 1 nastąpiła zupełna zmiana podejścia i po raz pierwszy od lat 60-tych ubiegłego wieku przepisy zostały przygotowane tak, aby bolidy stały się szybsze. Wszystkie konstrukcje na sezon 2017 zostały już zaprezentowane i pokonały odpowiedni dystans podczas przedsezonowych testów. Nowe auta podobnie jak opony są znacznie szersze, dzięki czemu wyglądają znacznie agresywniej. W efekcie tych zmian w sezonie 2017 bolidy będą najszybszymi konstrukcjami Formuły 1 w historii i co za tym idzie padnie wiele rekordów okrążeń.

 

MotoPiątek

Na antenie RadioGol.pl podobnie jak w poprzednich latach będziemy relacjonowali wszystkie rundy sezonu 2017 Formuły 1. Podczas każdej z Grand Prix odbywać się będzie o godzinie 19:00 audycja MotoPiątek. Magazyn ten uległ dość poważnej zmianie formy, tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich kibiców. Będzie między innymi okazja do nadrobienia wszelkich zaległości słuchając newsów ze świata sportów motorowych oraz posłuchania opinii ciekawych gości. Sami słuchacze także mają możliwość wzięcia udziału w audycji – interakcje na Twitterze będą dostępne pod #MotoPiątek albo poprzez bezpośrednie pytanie do prowadzących : Jakuba Balcerskiego (@KUBALCER) i Przemysława Mitaka (@przemek046). Zapraszamy także do polubienia i śledzenia naszego profilu na Facebooku.

 

Inauguracja sezonu 2017 Formuły 1 odbędzie się w Australii.

Kanał 1 – 24 marca – 19:00 – MotoPiątek (Przemysław Mitak, Jakub Balcerski – Michał Kulikowski)

Kanał 1 – 25 marca – 7:00 – kwalifikacje do GP Australii (Rafał Majchrzak – Michał Kulikowski)

Kanał 1 – 26 marca – 7:00 – wyścig o GP Australii (Przemysław Mitak – Rafał Majchrzak)

 

Zapraszamy do śledzenia i słuchania relacji z nadchodzącego sezonu!

 

 

Komentowanie wyłączone.