Premiera w RadioGol.pl!

0

Przedstawiamy Wam coś nowego! W środę 11 maja na antenę RadioGol.pl zawita nie tylko Multiliga Ekstraklasy, czy hit Premier League pomiędzy Liverpoolem i Chelsea. Premierę będzie miała autorska audycja naszego dziennikarza – Jakuba Balcerskiego. „Sport jest coolturalny” wstrząśnie anteną RadioGol.pl!

Sport jest coolturalny” to audycja o związku szeroko pojętej kultury ze sportem. Będzie zatem o książkach, filmach i innych nieco mniej popularnych zjawiskach. W przerwach pomiędzy poszczególnymi jej częściami puszczona zostanie muzyka, mająca związek z różnymi dyscyplinami. Prowadzeniem audycji zajmie się dziennikarz Radio Gol, Jakub Balcerski, a wspierać go będą Piotr Stokłosa (blog Książki Sportowe oraz Wydawnictwo SQN) i Szymon Hagno (księgarnia internetowa LaBotiga, Wydawnictwo SQN). Program będzie podzielony na parę segmentów. We wstępie nastąpi przedstawienie planu audycji, a także luźna rozmowa na temat ostatnich wydarzeń sportowych. Następny fragment to omówienie tematu głównego przez prowadzących. Po nim na antenie pojawi się gość zaproszony specjalnie na dane wydanie audycji. Po rozmowie omówiony zostanie nieco mniej ważny, temat poboczny. Na sam koniec zostawiamy dwa dość ciekawe elementy – Odpytkę, czyli parominutową rozmowę prowadzącego z wybranym dziennikarzem RadioGol.pl na temat danej części kultury oraz podsumowanie audycji wraz z ogłoszeniem najbliższych premier w świecie książek sportowych i ogłoszeniem konkursu z nagrodą ściśle związaną z tematyką audycji.

Premierowe wydanie „Sport jest coolturalny” już w środę 11 maja o 18:00 na antenie RadioGol.pl. Pierwszy odcinek poświęcimy „wysypowi” książek przed Euro 2016, a także częściowo Warszawskim Targom Książki, o których szczegółowo opowiadać będziemy w ciągu dwóch kolejnych tygodni. Gościem audycji będzie Marek Wawrzynowski (WP Sportowe Fakty, Wydawnictwo Kopalnia). Zapraszamy do słuchania!

Komentowanie wyłączone.