Półfinały Ligi Europy w Radio Gol

0

Przed nami pierwsze mecze półfinałowe Ligi Europy UEFA. W tej fazie rozgrywek los skojarzył ze sobą Shakhtar Donieck z ekipą Sevilli, oraz Villarreal z Liverpoolem. Na naszych antenach przeprowadzimy relację z obydwu spotkań oraz zaprosimy na podsumowanie o godzinie 23.

Villarreal – Liverpool
Pojedynek HiszpańskoAngielski, w którym bez cienia wątpliwości szykują się wielkie emocje. Liverpool, po szalonym meczu na Anfield, z pewnością nabrał wiatru w żagle i będzie chciał odprawić z kwitkiem ekipę żółtej łodzi podwodnej. Gospodarze jednak wiedzą, że drużyna Jurgena Kloppa to ekipa charakterna, która zawsze walczy do końca, więc podopieczni trenera Marcelino zrobią wszystko i jeszcze więcej, aby nie powtórzyć „wyczynu” Borussii Dortmund. Transmisja meczu od 21:00 w kanale 1. Na ten mecz zabiorą Państwa Łukasz Śliwa oraz Aleksy Kiełbasa.

Szachtar – Sevilla
Spotkanie, które teoretycznie ma zdecydowanego faworyta i jest nim drużyna z Hiszpanii. Ekipa trenera Unaia Emery’ego radzi sobie bardzo dobrze, potwierdzając, że zeszłoroczny tryumf w Lidze Europy nie był dziełem przypadku. Drużyna ukraińska z kolei, chciałaby powtórzyć sukces z 2009 roku, kiedy to z Mariuszem Lewandowskim w składzie zdobyła Puchar UEFA (poprzednik Ligi Europy). Obydwie drużyny mają w składach kilku naprawdę dobrych piłkarzy i chociaż faworytem są obrońcy trofeum, to piłkarze trenera Lucescu zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę, co najmniej taką, jaką zrobili w 1/16 finału eliminując Schalke 04. Start o 21:00 w kanale 2, a komentować będą Kamil Wlazło i Tomasz Stawski.

Plan wieczoru z Ligą Europy:
20:30, 23:00 KANAŁ 1: Studio Ligi Europy (Gospodarz: Tomasz Górski; goście: Marcin Łopienski „transfery.info”, Adam Rolnik)
21:00 KANAŁ 1: Villarreal – Liverpool FC (Łukasz Śliwa – Aleksy Kiełbasa)
21:00 KANAŁ 2: Szachtar Donieck – Sevilla FC (Kamil Wlazło – Tomasz Stawski)
21:00 KANAŁ 3: Multiliga Europy (Prowadzący: Artur Kwiatkowski; komentatorzy: Michał Skrzypski, Piotr Głowacki-Grzyb)

Czekamy na Was!

Komentowanie wyłączone.