El Clásico w RadioGol.pl!

0

FC Barcelona – Real Madryt w RadioGol.pl!

Jest jeden taki mecz, który w momencie pierwszego gwizdka, zatrzymuje cały piłkarski (i nie tylko) świat, dzieląc go przy tym na pół. Nie ma bezstronnych. Albo blaugrana, albo biel. Albo FC Barcelona, albo Real Madryt. Niezależnie od rozgrywek i stawki, ten mecz elektryzuje bardziej, niż piorun. Czas na pierwsze El Clásico w 2016 roku, a relacja z niego i więcej na antenie RadioGol.pl!

Wiadomo, starciem Katalończyków z Królewskimi żyje się przez cały dzień, a nawet wcześniej i później. I atmosferę tego będzie można poczuć u nas! Zaczniemy specjalnym wydaniem Sportowego Poranka – sobota od 12:30 do 20:00 spędzona w klimacie stopniowego przygotowywania się na wielki mecz w stolicy Katalonii, a w niedzielę samo podsumowanie meczu, już długo na przysłowiowych chłodnych głowach, choć jak wiadomo, emocje po El Clásico potrafią się dłuższy czas utrzymywać.

Od godziny 20:00 specjalne studio przedmeczowe, a w nim – analizy, materiały, wypowiedzi z konferencji, czyli pełne przygotowanie do pojedynku mistrzów. Samo starcie Barcelony z Realem będzie relacjonowane na kanale pierwszym RadioGol.pl, od godziny 20:25. Dzień z hiszpańskim Klasykiem nie skończy się u nas wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego – zaraz po spotkaniu zapraszamy na studio pomeczowe. Od godziny 22:30 do 23:15 rozmawiać będziemy o tym, co wydarzy się na murawie Camp Nou, a na szersze podsumowanie zapraszamy w niedzielę rano, jak zostało wyżej napisane.

Ta kolejka Primera División, ten dzień, te godziny – to El Clásico! Nie ma znaczenia przewaga w tabeli, to jest bój o coś więcej niż punkty. I na tę wielką bitwę, między Dumą Katalonii a Los Blancos, między MSN a BBC, między Leo Messim a Cristiano Ronaldo, zapraszamy serdecznie do RadioGol.pl, na cały wielki dzień hiszpańskiej (i nie tylko) piłki. To nie będzie stracony czas, gwarantujemy to! Do usłyszenia.

Komentowanie wyłączone.